ביטוח בריאות

מהם הכיסויים העיקריים בביטוח בריאות פרטי?


ניתוחים פרטיים בארץ כיסוי מלא הכולל בחירת מנתח מרדים בית חולים תותב להשתלה (דוגמאות: מפרק ברך , סטנט עם תרופה וכו').

ניתוח בחו"ל  כיסוי להוצאות ניתוח שנערך בחו"ל וכוללות גם הוצאות נוספות כגון טיסה ,מלווה עלות שהייה וכו'.

השתלות כיסוי מלא להשתלות ללא הגבלת תקרה בחו"ל . בכיסוי זה חשיבות רבה לניסיון ולקשרים של חברת הביטוח עם מוסדות רפואיים  בעולם, כך שהמבוטח יקבל שירות איכותי וזמין הכולל עזרה באיתור האיבר שהוא זקוק לו להשתלה.

תרופות שאינן בסל הבריאות הכיסוי ניתן לתרופות שאינן כלולות בסל הבריאות ואשר אושרו בארץ או גם כאלו שאושרו רק בחו"ל באחת המדינות המפורטות בהנחיות המפקח על הביטוח .כמו כן הכיסוי כולל תרופות הנמצאות בסל שאינן מוגדרות  לטיפול במצבו הרפואי של המבוטח.

טיפולים מחליפי ניתוח בשנים האחרונות התרחבה המגמה של שימוש בטיפולים רפואיים חדשניים להחלפת פעולות פולשניות בטכנולוגיות טיפוליות בלתי חודרניות ומניעת סיבוכים הכרוכים בחדירה לגוף-פגיעה ברקמות וכלי דם .הטיפולים הבלתי פולשניים מחליפים את הניתוחים הקונבנציונליים ומאפשרים לחולה להירפא ולהחלים תוך זמן קצר בהרבה, ללא צורך בהתמודדות עם הליך החלמה הכרוך בניתוח.

טכנולוגיות מתקדמות ושירותי רפואה אמבולטורית כיסוי לבדיקות מתקדמות של הריון ולידה ,גנטיקה אבחון וייעוץ גנטי ,כיסוי לשירותים רפואיים אמבולטוריים, התייעצויות עם רופאים מומחים בדיקות הדמיה שונות באמצעות רנטגן ,בדיקות CT ,בדיקות MRI , התייעצויות עם רופאים מומחים שלא במסגרת קופת חולים , טיפולים פיזיו טרפים וכו'.


מדוע צריך ביטוח בריאות פרטי?

היחס בין היקף ורמת השירותים הציבוריים נמצא בירידה מתמשכת מאז חוקק חוק ביטוח בריאות ממלכתי ב-1995. על כן, נוצר צורך בביטוח בריאות פרטי ,אשר ייתן מענה לצרכים מיוחדים שסל הבריאות לא נותן ובמקרים רבים גם הביטוח המשלים של קופות החולים לא נותן.

לדוגמא : תרופות יקרות (בעלות של עשרות אלפי שקלים לחודש אחד) שאינן כלולות בסל דרושות במקרה של מחלות קשות כדי לשפר באופן משמעותי את הסיכוי להציל חיים. השתלות בחו"ל ,כידוע חסרים בארץ איברים להשתלה עקב האחוז הנמוך של התורמים ורק 20% מהנזקקים מצילים את חייהם. הפתרון היחיד –כניסה לרשימת המושתלים בחו"ל מיד עם גילוי הצורך בהשתלה דחופה.

ביטוח בריאות פרטי מקנה למבוטח הגנה ושקט נפשי בעת קטסטרופות רפואיות ויכולת מימון שירותים פרטיים בזמינות גבוהה בארץ ובחו"ל.


 

לתיאום פגישה וקבלת הצעה  ! לחצו כאן או חייגו : 03-6097575