לקוחות יקרים שלום,

ברצוני להציג בפניכם את סוכנות קרדיו-ביט, המתמחה בביטוחי חיים, בריאות, סיעוד ואובדן כושר עבודה וכן  קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים וביטוחים נוספים.
 
לי ולצוות העובדים המקצועי והמסור, ניסיון של יותר משני עשורים בטיפול באלפי מבוטחים מרוצים ובעבודה מול חברות הביטוח המובילות.

ניסיון זה מאפשר לנו להציע לכם את הביטוח הטוב והמשתלם ביותר עבורכם ונותן לכם שקט נפשי כיוון שאתם נמצאים בידיים טובות ומנוסות.
חשוב שבשעת האמת אם תיקלעו חלילה למצב שבו תיאלצו לממש את הביטוח, תהיה מאחוריכם סוכנות חזקה שיודעת להשיג למבוטחים את המגיע להם מול חברות הביטוח הגדולות. אנחנו נעניק לכם טיפול מיידי מקצועי ומסור כאן ועכשיו באהבה ובסבלנות.

מלבד הצוות המיומן והגדול שלנו, דלתי תמיד פתוחה בפני לקוחותינו. אם תיתקלו בבעיה או שאלה ותרצו את עזרתי כל שעליכם לעשות הוא להרים את השפורפרת ולחייג.

בינתיים, אני מציע שכבר עתה תקבעו פגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו, דרך האתר. זה לוקח שניות בודדות ובסופו של יום יעניק לכם ולמשפחתכם שנים ארוכות של שקט נפשי שיאפשר לכם להתרכז בדברים החשובים בחיים.                                                                      בברכה דובי גולן מנכ"ל